1 – TKDF Başkanı Sn. CANAN GÜLLÜ – Şube olarak üyesi olduğumuz Türkiye Kadın Dernekleri Federasyonu Başkanımıza ziyarette bulunup paylaşımlarda bulunduk.Trakya bölgesinde  faaliyet gösteren tek şube olarak hedeflerimizden bahsettik.

2 - Tekirdağ Milletvekilimiz Sn. EMRE KÖPRÜLÜ – TBMM ziyaretimizde ilk durağımız olan Emre Vekilimizi makamında ziyaret ettik. Derneğimizin  yapmış olduğu çalışmalar hakkında bilgi verdik ve hazırlıklarına başladığımız projelerimiz içinde değerli görüşlerini aldık. Ayrıca mecliste başarılı çalışmalarından dolayı plaketimizi sunduk.

3 - Tekirdağ Kadın Milletvekillerimiz Sn. CANDAN YÜCEER ve Sn. ÖZLEM YEMİŞÇİ –  Bir Kadın derneği olarak Kadın vekillerimiz bizleri aynı anda karşıladılar. Sohbet ortamında geçen ziyaretimiz esnasında özellikle kadının toplumdaki ve siyasetteki yeri konusunda karşılıklı değerlendirmelerde bulunduk.  Çalışma dosyamızı vekillerimizle paylaşırken başarılı çalışmalarından dolayı plaketlerimizi de taktim ettik.

4 - Ankara milletvekili Sn. AYLİN NAZLIAKA – TBMM ziyaretimizde kısada olasa Sn Nazlıaka ile görüşüp temennilerimizi ilettik.

5 - CHP Grup Başkan Vekili Sn. EMİNE ÜLKER TARHAN – Tekirdağ vekilimiz Sn Emre Köprülü ile birlikte Sn. Tarhan’ı makamında ziyaret ettik ve çalışma dosyamızı paylaştık. Kadınların daha fazla karar mekanizmalarında yer almaları için çalışmalarımıza desteklerini rica ettik. Çok olumlu geçen görüşmemiz sonrası birlikte grup toplantısına geçtik.

6 - CHP KADIN KOLLARI BAŞKANI Sn.  HİLAL DOKUZCAN – CHP genel merkezde kadın kolları başkanı Hilal Hn.’ı ziyaretimizde bölgemiz için kadın harekatının öneminden bahsedip,   yapılacak her türlü çalışmanın PARTİLER ÜSTÜ bir çalışma olarak görülüp KADIN başlığı altında ne gerekiyorsa yapılması gerektiği konuşunda ki düşüncelerimizi paylaştık.

7 - CHP Tunceli Milletvekili Sn. KAMER GENÇ –  Katılmış olduğumuz grup toplantısında Sn vekil KAMER GENÇ ile ‘de tanışıp derneğimiz hakkında bilgi verdik.